Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
54 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Broden
(35)
resultaten
Broden
(35)
resultaten
Gebak
(19)
resultaten
Gebak
(19)
resultaten
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(5)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(33)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(8)
resultaten
- unchecked
Merkloos
(4)
resultaten
- unchecked
Neutraal (merkloos)
(2)
resultaten
- unchecked
Schar
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Schappen
Schappen
Volkoren brood
(16)
resultaten
- checked
Bruin brood
(19)
resultaten
- checked
Klein gebak
(19)
resultaten
- checked
Bolletjes
(21)
resultaten
- unchecked
Wit brood
(15)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(8)
resultaten
- unchecked
Glutenvrij
(5)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(3)
resultaten
- unchecked
Geschikt bij lactoseintolerantie
(2)
resultaten
- unchecked
Vrij van lactose
(2)
resultaten
- unchecked
Volkoren
Volkoren
Nee
(5)
resultaten
- unchecked
Ja
(4)
resultaten
- unchecked
Aantal porties
Aantal porties
2 p.
(3)
resultaten
- unchecked
11 stuks
(1)
resultaten
- unchecked
12 stuks
(1)
resultaten
- unchecked
4 p.
(1)
resultaten
- unchecked
4 stuks
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Gebak smaak
Gebak smaak
(slag)room
(3)
resultaten
- unchecked
Appel
(1)
resultaten
- unchecked
Kers
(1)
resultaten
- unchecked
Chocolade
(1)
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Brood en gebak
Brood en gebak
54 producten gevonden
Broden
Gebak
Filteren
3
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wis alle filters
Volkoren brood
Bruin brood
Klein gebak
Jumbo - Rond Fijn Volkoren - Knapperig en Vers
Goedkoopje
Prijs: € 2,00
2
00
€ 2,50 per kilo
2,50
/
kilo
Jumbo's - Schotel Meergranen Volkoren - Knapperig en Vers
Prijs: € 2,69
2
69
€ 2,69 per stuk
2,69
/
stuk
Waldkorn - Volkoren Brood - Half
Prijs: € 1,39
1
39
€ 2,78 per stuk
2,78
/
stuk
Jumbo - Boeren Tijgerbrood Bruin
Goedkoopje
Prijs: € 1,11
1
11
€ 1,39 per kilo
1,39
/
kilo
Jumbo - Fijn Volkoren
Prijs: € 1,89
1
89
€ 2,36 per kilo
2,36
/
kilo
Jumbo - Mini Roombroodjes - 4 Stuks
Prijs: € 3,89
3
89
€ 0,97 per stuk
0,97
/
stuk
Waldkorn - Volkoren Brood
Prijs: € 2,59
2
59
€ 2,59 per stuk
2,59
/
stuk
Fijn Volkorenbrood
Goedkoopje
Prijs: € 0,95
0
95
€ 1,19 per kilo
1,19
/
kilo
Jumbo - Fijn Volkoren - Half
Prijs: € 0,99
0
99
€ 2,48 per kilo
2,48
/
kilo
Jumbo's - Schotel Spelt Bruin - Knapperig en Vers
Prijs: € 3,09
3
09
€ 3,09 per stuk
3,09
/
stuk
Jumbo - Kersenflap met Slagroom - 2 Stuks
Prijs: € 4,99
4
99
€ 2,50 per stuk
2,50
/
stuk
Jumbo Bossche Bol 2 Stuks
Prijs: € 4,49
4
49
€ 2,25 per stuk
2,25
/
stuk
Jumbo - Boeren Tijger Volkoren
Goedkoopje
Prijs: € 1,11
1
11
€ 1,39 per kilo
1,39
/
kilo
Jumbo - Rond Bruin
Prijs: € 1,89
1
89
€ 2,36 per kilo
2,36
/
kilo
Waldkorn - Bruin Meergranenbrood
Prijs: € 2,69
2
69
€ 2,69 per stuk
2,69
/
stuk
Yam - Desem Brood Glutenvrij 600g
600 g
Prijs: € 5,85
5
85
€ 8,36 per kilo
8,36
/
kilo
Jumbo - Boeren Tijger Volkoren - Knapperig en Vers
Goedkoopje
Prijs: € 2,00
2
00
€ 2,00 per stuk
2,00
/
stuk
Jumbo - Soesjes - 11 Stuks
Prijs: € 3,49
3
49
€ 0,32 per stuk
0,32
/
stuk
Bruinbrood
Goedkoopje
Prijs: € 0,95
0
95
€ 1,19 per kilo
1,19
/
kilo
Jumbo - Tompouce - 4 Stuks
Prijs: € 3,99
3
99
€ 1,00 per stuk
1,00
/
stuk
Jumbo - Boeren Tijgerbrood Bruin - Half
Goedkoopje
Prijs: € 0,65
0
65
€ 1,63 per kilo
1,63
/
kilo
Jumbo - Mini Appeltaartjes - 2 Stuks
Prijs: € 2,70
2
70
€ 1,35 per stuk
1,35
/
stuk
Jumbo - Rond Bruin - Half
Prijs: € 0,99
0
99
€ 2,48 per kilo
2,48
/
kilo
Jumbo - Macarons - 12 Stuks
Prijs: € 5,75
5
75
€ 0,48 per stuk
0,48
/
stuk
Vorige
1
2
3
Volgende