Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
6 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Strooisel
(5)
resultaten
Strooisel
(5)
resultaten
Versiering
(1)
resultaten
Versiering
(1)
resultaten
Merken
Merken
Leentjes
(6)
resultaten
- checked
Dr.Oetker
(25)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(14)
resultaten
- unchecked
Hema
(7)
resultaten
- unchecked
Hero
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(2)
resultaten
- unchecked
Glutenvrij
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Bakproducten
Terug
Producten
Ontbijt, broodbeleg en bakproducten
Bakproducten
Bakdecoratie
Leentjes bakdecoratie
6 producten gevonden
Strooisel
Versiering
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Leentjes
Leentjes Poeder Pret Roze & Blauw 120 g
120 G
Prijs: € 3,19
3
19
€ 26,58 per kilo
26,58
/
kilo
Leentjes Strooi Pret Suiker Oogjes 17 g
17 G
Prijs: € 2,25
2
25
€ 132,35 per kilo
132,35
/
kilo
Leentjes Strooi Pret Hartjes & Roze Dip 120 g
120 G
Prijs: € 3,49
3
49
€ 29,08 per kilo
29,08
/
kilo
Leentjes Strooi Pret Choco & Crunch 120 g
120 G
Prijs: € 3,99
3
99
€ 33,25 per kilo
33,25
/
kilo
Leentjes Strooi Pret Confetti & Balletjes 120 g
120 G
Prijs: € 3,95
3
95
€ 32,92 per kilo
32,92
/
kilo
Leentjes Strooi Pret Knutsel Gezichtjes 95 g
95 G
Prijs: € 4,15
4
15
€ 43,68 per kilo
43,68
/
kilo
Vorige
1
Volgende