Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
14 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Pruimen
(1)
resultaten
Pruimen
(1)
resultaten
Dadels
(4)
resultaten
Dadels
(4)
resultaten
Cranberry's
(1)
resultaten
Cranberry's
(1)
resultaten
Rozijnen
(6)
resultaten
Rozijnen
(6)
resultaten
Abrikozen
(2)
resultaten
Abrikozen
(2)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(13)
resultaten
- unchecked
Medjool
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(3)
resultaten
- unchecked
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Baktoevoegingen
Terug
Producten
Ontbijt, broodbeleg en bakproducten
Bakproducten
Baktoevoegingen
Gedroogde vruchten
Gedroogde vruchten
14 producten gevonden
Abrikozen
Cranberry's
Pruimen
Dadels
Rozijnen
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Gedroogde Abrikozen Zonder Pit 250 g
250 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 17,96 per kilo
17,96
/
kilo
Jumbo Zongedroogde Sultana Rozijnen 750 g
750 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 4,92 per kilo
4,92
/
kilo
Jumbo Zongedroogde Sultana Rozijnen 250g
250 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 6,76 per kilo
6,76
/
kilo
Jumbo Gedroogde Pruimen Zonder Pit 500 g
500 g
Prijs: € 4,98
4
98
€ 9,96 per kilo
9,96
/
kilo
Jumbo Gewelde Abrikozen 250g
250 g
Prijs: € 5,49
5
49
€ 21,96 per kilo
21,96
/
kilo
Jumbo Dadels Zonder Pit 225 g
225 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 9,73 per kilo
9,73
/
kilo
Jumbo Medjoul Dadels 250 g
250 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 15,96 per kilo
15,96
/
kilo
Jumbo Gedroogde Dadels Zonder Pit 250 g
250 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 9,96 per kilo
9,96
/
kilo
Jumbo Zongedroogde Sultana Rozijnen 500 g
500 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 5,98 per kilo
5,98
/
kilo
Jumbo Zongedroogde Sultana Rozijnen Biologisch 250g
250 g
Prijs: € 2,39
2
39
€ 9,56 per kilo
9,56
/
kilo
Jumbo Gedroogde Cranberry's 200g
200 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,75
1
75
€ 8,75 per kilo
8,75
/
kilo
Jumbo Blauwe Rozijnen 250 g
250 g
Prijs: € 1,89
1
89
€ 7,56 per kilo
7,56
/
kilo
Jumbo Blanke Rozijnen 250 g
250 g
Prijs: € 1,90
1
90
€ 7,60 per kilo
7,60
/
kilo
Medjoul dadels met pit 500 gram
Voorlopig niet leverbaar
Prijs: € 6,99
6
99
€ 13,98 per kilo
13,98
/
kilo
Vorige
1
Volgende