Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
17 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Pannenkoeken
(5)
resultaten
Pannenkoeken
(5)
resultaten
Poffertjes
(5)
resultaten
Poffertjes
(5)
resultaten
American pancakes
(7)
resultaten
American pancakes
(7)
resultaten
Merken
Merken
Jan
(8)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(5)
resultaten
- unchecked
Fitmeals
(2)
resultaten
- unchecked
Magioni
(2)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Verse maaltijden en gemak
Terug
Producten
Verse maaltijden en gemak
Pannenkoeken
Pannenkoeken
17 producten gevonden
Pannenkoeken
Poffertjes
American pancakes
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Naturel Pannenkoeken 8 Stuks
600 g
Prijs: € 2,80
2
80
€ 0,35 per stuk
0,35
/
stuk
Jan Pannenkoeken Naturel 8 Stuks 540 g
540 g
Prijs: € 2,95
2
95
€ 0,37 per stuk
0,37
/
stuk
Jumbo Naturel Pancakes 6 Stuks
240 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 0,28 per stuk
0,28
/
stuk
Jumbo Banaan Pancakes 4 Stuks
160 g
Prijs: € 2,39
2
39
€ 0,60 per stuk
0,60
/
stuk
Jan Volkoren Pannenkoeken 8 Stuks 540 g
540 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 0,44 per stuk
0,44
/
stuk
Jan Familiepak Pannenkoeken Naturel 12 Stuks 810 g
810 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 4,93 per kilo
4,93
/
kilo
Jan Poffertjes Familiezak 620 g
620 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 6,44 per kilo
6,44
/
kilo
Fitmeals High Protein Pancakes Naturel 160g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 18,69 per kilo
18,69
/
kilo
Magioni Carrot Banana Pancakes 4 x 40 g
4 x 40 g
Prijs: € 2,59
2
59
€ 16,19 per kilo
16,19
/
kilo
Jumbo Blini's 135 g
135 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 18,44 per kilo
18,44
/
kilo
Jumbo Naturel Poffertjes 415 g
Prijs: € 1,95
1
95
€ 4,70 per kilo
4,70
/
kilo
Magioni Pumpkin Cinnamon Pancakes 4 x 40 g
4 x 40 g
Prijs: € 2,59
2
59
€ 16,19 per kilo
16,19
/
kilo
Fitmeals High Protein Pancakes Cacao 160g
Prijs: € 2,89
2
89
€ 18,06 per kilo
18,06
/
kilo
Jan Portie Poffertjes 12 Stuks 100 g
100 g
Prijs: € 1,49
1
49
€ 14,90 per kilo
14,90
/
kilo
Jan Chocolade Chip Poffertjes 225g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,73 per kilo
11,73
/
kilo
Jan Poffertjes met Boter en Suiker 335 g
335 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 9,82 per kilo
9,82
/
kilo
Jan American Style Pancakes Naturel 6+2 Stuks 400 g
Prijs: € 2,59
2
59
€ 6,48 per kilo
6,48
/
kilo
Vorige
1
Volgende