Ingrediënten
4 personen
- 2 chocotaarten 100 jaar met goud
- 1 chocoschrijfstift wit (pakje à 4 stuks)
Zet in 4 stappen deze heerlijke Rendiertaart op tafel.
- Laat de taarten buiten de koelkast op kamertemperatuur komen, zodat de buitenkant zacht wordt.
- Haal de gouden chocolaatjes en chocokrullen van 1 taart en zet er de andere taart bovenop. Strijk de buitenkant glad met een (palet)mes.
- Leg 2 chonelly’s op een stuk bakpapier en snijd de 2 andere schuin doormidden. Leg steeds 2 schuine stukken tegen 1 heel koekje zodat ze een gewei vormen. Smelt het chocoglazuur volgens de aanwijzingen op de verpakking. Plak de stukken chonelly met glazuur aan elkaar en laat hard worden. Teken met de chocoschrijfstift mooie patronen op het gewei.
- Steek in de zijkant van de taart de rode lolly als neus. Teken er met de schrijfstift 2 ogen boven. Steek 2 gouden chocolaatjes als oortjes boven in de taart en plak de rest rondom de taart. Steek het gewei in de taart en verdeel de chocokrullen over de bovenkant van de taart.
Tip! Maak het (palet)mes warm onder de kraan en droog het goed af, dan krijg je het glazuur mooi glad.

