Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
8 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Vlees, vis en vega
(3)
resultaten
Vlees, vis en vega
(3)
resultaten
Vega en plantaardig
(2)
resultaten
Vega en plantaardig
(2)
resultaten
Conserven, soepen, sauzen, oliën
(6)
resultaten
Conserven, soepen, sauzen, oliën
(6)
resultaten
Bewuste voeding
(8)
resultaten
Bewuste voeding
(8)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(8)
resultaten
- checked
Vivera
(2)
resultaten
- unchecked
Consenza
(1)
resultaten
- unchecked
Rummo
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(8)
resultaten
- checked
Eiwitrijk
(8)
resultaten
- checked
Plantaardig
(8)
resultaten
- checked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Jumbo
8 producten gevonden
Eerder gekocht
Vlees, vis en vega
Vega en plantaardig
Conserven, soepen, sauzen, oliën
Bewuste voeding
Filteren
4
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wis alle filters
Jumbo
Biologisch
Eiwitrijk
Plantaardig
Jumbo Tofu Naturel 375g
Prijs: € 1,44
1
44
€ 3,84 per kilo
3,84
/
kilo
Jumbo Biologische Kidneybonen 205 g
205 g
3+1 gratis
Prijs: € 0,65
0
65
€ 5,42 per kilo
5,42
/
kilo
Jumbo Biologische Kikkererwten 210 g
210 g
3+1 gratis
Prijs: € 0,99
0
99
€ 8,61 per kilo
8,61
/
kilo
Jumbo Biologische Witte Bonen 205 g
205 g
3+1 gratis
Prijs: € 0,89
0
89
€ 7,42 per kilo
7,42
/
kilo
Jumbo Chili Bonen in Saus 380 g
380 g
3+1 gratis
Prijs: € 1,29
1
29
€ 3,39 per kilo
3,39
/
kilo
Jumbo Biologische Bruine Bonen 205 g
205 g
3+1 gratis
Prijs: € 0,79
0
79
€ 6,58 per kilo
6,58
/
kilo
Jumbo Tofu Reepjes Asian Style 180g
180 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 15,50 per kilo
15,50
/
kilo
Jumbo Chili Bonen in Saus 195 g
195 g
3+1 gratis
Prijs: € 0,99
0
99
€ 5,08 per kilo
5,08
/
kilo
Vorige
1
Volgende