Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
46 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Saitaku
(12)
resultaten
- unchecked
Foreway
(6)
resultaten
- unchecked
Conimex
(5)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(3)
resultaten
- unchecked
Kewpie
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(3)
resultaten
- unchecked
Geschikt voor coeliakiepatiënten
(2)
resultaten
- unchecked
Halal
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Japanse keuken
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Aziatische keuken
Japanse keuken
Meer Japans
Meer Japans
46 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Saitaku Japanese Style Mayo Original 160 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 28,06 per kilo
28,06
/
kilo
Saitaku Shiro Miso Paste 300 g
Prijs: € 7,99
7
99
€ 26,63 per kilo
26,63
/
kilo
S&B Golden Curry Japanese Curry Mix Hot 92 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 32,50 per kilo
32,50
/
kilo
Jumbo's Pokebowl Sauce Japanese Style 160ML
160 ml
Prijs: € 2,49
2
49
€ 15,56 per liter
15,56
/
liter
Kewpie Deep Roasted Sesame Dressing 241 g
241 g
Prijs: € 5,99
5
99
€ 25,38 per liter
25,38
/
liter
Wasabi Furikake 48 g
48 g
Prijs: € 5,99
5
99
€ 124,79 per kilo
124,79
/
kilo
Saitaku Japanese Style Mayo Wasabi 160 g
Prijs: € 4,39
4
39
€ 27,44 per kilo
27,44
/
kilo
Saitaku Sesame Dressing 230gr
Prijs: € 5,69
5
69
€ 24,74 per kilo
24,74
/
kilo
Saitaku Saus Japanese Style Mayo Spicy 160g
Prijs: € 4,39
4
39
€ 27,44 per kilo
27,44
/
kilo
Saitaku Panko Breadcrumbs 150 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 23,93 per kilo
23,93
/
kilo
Saitaku Wasabi Paste 43 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 88,14 per kilo
88,14
/
kilo
Saitaku Soba Noodles with Buckwheat 300 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 11,97 per kilo
11,97
/
kilo
Saitaku Mirin Sweet Rice Wine for Cooking 150 ml
Prijs: € 3,69
3
69
€ 24,60 per liter
24,60
/
liter
Saitaku Rice Vinegar 150 ml
Prijs: € 3,29
3
29
€ 21,93 per liter
21,93
/
liter
Foreway Sesame Seeds Wasabi Flavor
Prijs: € 4,49
4
49
€ 44,90 per kilo
44,90
/
kilo
Saitaku Simply Japanese Ramen Noodles Precooked 2 x 150 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 11,63 per kilo
11,63
/
kilo
Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130 ml
130 ml
Prijs: € 3,69
3
69
€ 28,38 per liter
28,38
/
liter
Saitaku Udon Noodles 300 g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 11,30 per kilo
11,30
/
kilo
Jumbo's Rijstazijn Japanese Style 145 ml
145 ml
Nieuw
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,17 per liter
17,17
/
liter
Uchibori Rice Vinegar 360 ml
360 ml
Prijs: € 3,29
3
29
€ 9,14 per liter
9,14
/
liter
Foreway Sesame Seeds Garlic Flavor
Prijs: € 3,99
3
99
€ 39,90 per kilo
39,90
/
kilo
Foreway Sesame Seeds Sriracha Flavor
Prijs: € 3,99
3
99
€ 39,90 per kilo
39,90
/
kilo
Foreway Sesame Seeds Kimchi Flavor
Prijs: € 3,99
3
99
€ 39,90 per kilo
39,90
/
kilo
Yama Food Geraspte Wasabi 43g
43 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 69,53 per kilo
69,53
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende