Afbeelding van Koeksandwich-lolly’s

Koeksandwich-lolly’s

Magazine imageMagazine

Elke hap van deze koeksandwich-lolly's is een feestje! Een zachte, romige chocoladecrème op smeuïge koekjes aan een stokje dat bedekt is met sprinkles. Perfect om te serveren op een feest of gewoon zomaar!

60 min bereiden

tussendoortje

142 kcal/pp

(0)

Ingrediënten

4 personen
  • 8 satéprikkers
  • 3 verschillende kleuren dashitape

Bereiding

Zet in 4 stappen deze heerlijke Koeksandwich-lolly’s op tafel.

  1. Hak de chocolade in kleine stukjes. Smelt de chocolade in een hittebestendige kom boven een pan met een laagje heet water (= au bain-marie), laat de kom het water niet raken! Neem de pan van het vuur.
  2. Roer de mascarpone door de chocolade tot het glad is. Dek af met vershoudfolie en laat in de koelkast in ca. 40 min. opstijven. Breek of knip intusssen van elke satéprikker ca. 5 cm om ze korter te maken.
  3. Verdeel de chocoladecrème over het midden van de ongeglazuurde kant van 8 koekjes. Leg er de satéprikkers op als stokje. Leg er de andere koekjes op (ongeglazuurde kant onder). Duw ze goed aan zodat de crème er aan de randen iets uitkomt.
  4. Bestrooi een bord met de sprinkles. Rol de zijkant van de koeksandwich rondom in de sprinkles (of bestrooi met de sprinkels en druk ze vast in de vulling). Plak om elke prikker 3 stukjes dashitape in verschillende kleuren.
eet smakelijk

Meer zoals dit

Desserts Bakken Koekjes