Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
21 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Radijs
(2)
resultaten
Radijs
(2)
resultaten
Bieten
(2)
resultaten
Bieten
(2)
resultaten
Pastinaak
(1)
resultaten
Pastinaak
(1)
resultaten
Knolselderij
(2)
resultaten
Knolselderij
(2)
resultaten
Wortels
(14)
resultaten
Wortels
(14)
resultaten
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(1)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(19)
resultaten
- unchecked
Hak
(2)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(1)
resultaten
- unchecked
Biologisch
(4)
resultaten
- unchecked
Geschikt voor coeliakiepatiënten
(2)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(1)
resultaten
- unchecked
Groente verpakkingstype
Groente verpakkingstype
Pot
(2)
resultaten
- unchecked
Maat groente
Maat groente
Groot
(1)
resultaten
- unchecked
Middel
(1)
resultaten
- unchecked
Groente
Terug
Producten
Aardappelen, groente en fruit
Groente
Wortels, knolgroenten en radijs
Wortels, knolgroenten en radijs
21 producten gevonden
Knolselderij
Bieten
Radijs
Pastinaak
Wortels
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Wortelen 1 kg
1 KILO
Van dichtbij
Prijs: € 1,39
1
39
€ 1,39 per kilo
1,39
/
kilo
Jumbo Winterpeen ca. 150 g
Prijs: € 0,35
0
35
€ 0,35 per stuk
0,35
/
stuk
Jumbo Waspeen van Goede Aarde 500 g
500 g
Van dichtbij
Prijs: € 1,29
1
29
€ 2,58 per kilo
2,58
/
kilo
Jumbo Snack Worteltjes 300 g
300 GRAM
Prijs: € 1,49
1
49
€ 4,97 per kilo
4,97
/
kilo
Jumbo Snack Worteltjes 150 g
150 GRAM
Prijs: € 0,99
0
99
€ 6,60 per kilo
6,60
/
kilo
Jumbo Wortelen 500 g
500 GRAM
Prijs: € 1,29
1
29
€ 2,58 per kilo
2,58
/
kilo
Jumbo Geschrapte Wortelen 500 g
500 GRAM
Prijs: € 1,79
1
79
€ 3,58 per kilo
3,58
/
kilo
Jumbo Gekookte Bietjes Biologisch 500 g
500 g
Van dichtbij
Prijs: € 1,49
1
49
€ 2,98 per kilo
2,98
/
kilo
Jumbo Hutspot 1 kg
1 KG
Prijs: € 1,99
1
99
€ 1,99 per kilo
1,99
/
kilo
Jumbo Bospeen 2-3 Personen
Prijs: € 1,59
1
59
€ 1,59 per stuk
1,59
/
stuk
Jumbo Biologisch Pastinaak 400 g
400 gr
Van dichtbij
Prijs: € 1,99
1
99
€ 4,98 per kilo
4,98
/
kilo
Hak Worteltjes 350 g
350 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 9,26 per kilo
9,26
/
kilo
Jumbo Geschrapte Wortelen 300 g
300 GRAM
Prijs: € 1,29
1
29
€ 4,30 per kilo
4,30
/
kilo
Jumbo Radijs
Van dichtbij
Prijs: € 0,99
0
99
€ 0,99 per stuk
0,99
/
stuk
Jumbo Biologische Wortelen 1KG
1 kg
Van dichtbij
Prijs: € 1,85
1
85
€ 1,85 per kilo
1,85
/
kilo
Jumbo Knolselderij
Van dichtbij
Prijs: € 1,59
1
59
€ 1,59 per stuk
1,59
/
stuk
Jumbo Radijs 200 g
200 G
Van dichtbij
Prijs: € 0,79
0
79
€ 3,95 per kilo
3,95
/
kilo
Jumbo Biologisch Blokjes Rode Biet 200 g
200 GRAM
Prijs: € 1,99
1
99
€ 9,95 per kilo
9,95
/
kilo
Jumbo Gesneden Koolraap 400 g
400 GRAM
Prijs: € 2,29
2
29
€ 5,73 per kilo
5,73
/
kilo
Hak Worteltjes 680 g
680 g
2 voor 3,99
wo 30 sep t/m di 6 okt
Prijs: € 2,89
2
89
€ 6,88 per kilo
6,88
/
kilo
Jumbo Julienne Wortel 150 g
150 GRAM
Prijs: € 1,19
1
19
€ 7,93 per kilo
7,93
/
kilo
Vorige
1
Volgende