Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
54 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Schappen
Schappen
Boemboe
(25)
resultaten
- unchecked
Thaise currypasta
(16)
resultaten
- unchecked
Indiase currypasta
(13)
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(10)
resultaten
- unchecked
Conimex
(9)
resultaten
- unchecked
Toko lien
(9)
resultaten
- unchecked
Koh Thai
(8)
resultaten
- unchecked
Patak's
(5)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(10)
resultaten
- unchecked
Geschikt voor coeliakiepatiënten
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Aziatische keuken
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Aziatische keuken
Boemboe en currypasta
Boemboe en currypasta
54 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Conimex Boemboe Ajam Paniki 95 g
Prijs: € 2,09
2
09
€ 22,00 per kilo
22,00
/
kilo
Jumbo Indiase Stijl Boemboe Dahl 95 g
95 g
Prijs: € 1,39
1
39
€ 14,63 per kilo
14,63
/
kilo
The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 13,30 per kilo
13,30
/
kilo
Jumbo Indiase Stijl Boemboe Gharma 95 g
95 g
Prijs: € 1,45
1
45
€ 15,26 per kilo
15,26
/
kilo
Kokki Djawa Boemboe Gado-Gado Speciaal 500 g
500 g
Prijs: € 4,59
4
59
€ 9,18 per kilo
9,18
/
kilo
Kokki Djawa Boemboe Saté Hot 500 g
500 g
Prijs: € 4,29
4
29
€ 8,58 per kilo
8,58
/
kilo
Conimex Pasta Thaise Groene Curry 90 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 31,00 per kilo
31,00
/
kilo
Conimex Pasta Thaise Gele Curry 90 g
90 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 31,00 per kilo
31,00
/
kilo
Conimex Pasta Thaise Rode Curry 90 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 31,00 per kilo
31,00
/
kilo
Patak's Original Tikka Masala Kruidenpasta 165 g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 20,55 per kilo
20,55
/
kilo
Conimex Boemboe Bami Goreng 95 g
95 g
Prijs: € 2,09
2
09
€ 22,00 per kilo
22,00
/
kilo
Koh Thai Rode Curry Pasta 225g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 15,51 per kilo
15,51
/
kilo
Patak's Original Madras Indiase Kruidenpasta 165g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 21,19 per kilo
21,19
/
kilo
Conimex Boemboe Nasi Goreng 95 g
95 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 20,95 per kilo
20,95
/
kilo
Patak's Original Mild Curry Kruidenpasta 165 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 19,94 per kilo
19,94
/
kilo
Koh Thai Panang Curry Pasta 225g
Prijs: € 3,65
3
65
€ 16,22 per kilo
16,22
/
kilo
The Spice Tailor Indonesian Rendang 275g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 14,51 per kilo
14,51
/
kilo
Conimex Boemboe Ajam Smoor 95 g
95 g
Prijs: € 2,09
2
09
€ 22,00 per kilo
22,00
/
kilo
Koh Thai Groene Curry Pasta 225g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 15,51 per kilo
15,51
/
kilo
Koh Thai Gele Curry Pasta 225g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 15,51 per kilo
15,51
/
kilo
Conimex Boemboe Rendang Vlees 95 g
95 g
Prijs: € 2,09
2
09
€ 22,00 per kilo
22,00
/
kilo
The Spice Tailor Red Curry kit 275g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 14,51 per kilo
14,51
/
kilo
Conimex Boemboe Sajoer Boontjes 95 g
Prijs: € 1,89
1
89
€ 19,89 per kilo
19,89
/
kilo
Koh Thai Yellow Curry Paste 70g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 28,43 per kilo
28,43
/
kilo
Vorige
1
2
3
Volgende