Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
22 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(10)
resultaten
- unchecked
Parrano
(6)
resultaten
- unchecked
Galbani
(5)
resultaten
- unchecked
Trentin
(1)
resultaten
- unchecked
Kaas maat
Kaas maat
Reguliere verpakking
(11)
resultaten
- unchecked
Kaas type
Kaas type
Half harde kaas
(5)
resultaten
- unchecked
Keuken - rasp / flakes
(5)
resultaten
- unchecked
Kaas vorm
Kaas vorm
Geraspt
(7)
resultaten
- unchecked
Stuk
(3)
resultaten
- unchecked
Vetgehalte
Vetgehalte
45+
(3)
resultaten
- unchecked
40+
(2)
resultaten
- unchecked
32+
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(2)
resultaten
- unchecked
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Kaas voor de maaltijd
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Kaas voor de maaltijd
Parmezaanse kaas
Parmezaanse kaas
22 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Parrano Geraspte Kaas Snippers Robusto
Gesponsord
Prijs: € 2,79
2
79
€ 34,88 per kilo
34,88
/
kilo
Jumbo Grana Padano Kaas 200 g
200 g
Prijs: € 3,55
3
55
€ 17,75 per kilo
17,75
/
kilo
Parrano Strooikaas Originale
Gesponsord
Prijs: € 3,99
3
99
€ 26,60 per kilo
26,60
/
kilo
Jumbo Grana Padano Poeder 150 g
150 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 23,93 per kilo
23,93
/
kilo
Parrano Kaas Poeder Robusto
Prijs: € 1,99
1
99
€ 33,17 per kilo
33,17
/
kilo
Parrano Geraspte Kaas Snippers Originale
Gesponsord • 80 g
Prijs: € 2,59
2
59
€ 32,38 per kilo
32,38
/
kilo
Jumbo Parmigiano Reggiano Flakes 125 g
125 g
Bekroond
Prijs: € 3,49
3
49
€ 27,92 per kilo
27,92
/
kilo
Jumbo Parmigiano Reggiano Poeder 60 g
60 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 33,17 per kilo
33,17
/
kilo
Jumbo Parmigiano Reggiano Kaas 200 g
200 g
Prijs: € 5,79
5
79
€ 28,95 per kilo
28,95
/
kilo
Galbani Parmigiano Reggiano Kaas 60 g
Prijs: € 2,39
2
39
€ 39,83 per kilo
39,83
/
kilo
Parrano Geraspte Kaas Originale
100 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 26,90 per kilo
26,90
/
kilo
Jumbo Pecorino Romano Rasp 60 g
60 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 33,17 per kilo
33,17
/
kilo
Galbani Parmigiano Reggiano Kaas 100 g
100 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 34,90 per kilo
34,90
/
kilo
Jumbo Grana Padano Flakes 80 g
80 g
Prijs: € 2,35
2
35
€ 29,38 per kilo
29,38
/
kilo
Parrano Geraspte Rasp Robusto
Prijs: € 2,79
2
79
€ 27,90 per kilo
27,90
/
kilo
Trentin Parmigiano Reggiano 200 g
200 g
Prijs: € 5,99
5
99
€ 29,95 per kilo
29,95
/
kilo
Jumbo Pecorino Romano 125 g
125 g
Prijs: € 3,75
3
75
€ 30,00 per kilo
30,00
/
kilo
Jumbo Biologisch Parmigiano Reggiano 125 g
125 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 31,92 per kilo
31,92
/
kilo
Galbani Grana Padano DOP Kaas 80 g
80 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 31,13 per kilo
31,13
/
kilo
Galbani Grana Padano Kaas 150 g
150 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 25,27 per kilo
25,27
/
kilo
Galbani Gran Gusto Punt 150 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 25,27 per kilo
25,27
/
kilo
Jumbo Flakes Parmigiano Reggiano 80 g
80 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 37,38 per kilo
37,38
/
kilo
Vorige
1
Volgende