24 maart 2021 | Auteur: Jumbo
24 maart 2021 | Auteur: Jumbo
Het park, strand of de tuin van een van je vrienden. Een wegwerpbarbecue neem je overal mee naartoe. Maar hoe steek je zo’n ding veilig aan en nog veel belangrijker: wat leg je op de bbq? Jumbo helpt je graag aan een flinke dosis inspiratie met een aantal heerlijke BBQ recepten en handige BBQ tips.
Deze kippenvleugeltjes vallen helemaal binnen de categorie ‘fingerfood’. Marineer de kip in een mengsel van olijfolie, gembersiroop en paprikapoeder en gril ze in 15 min. goudbruin en gaar. Leuk om te serveren in een papieren zak.
Maak deze heerlijke quinoasalade met zoete aardappel en dille van tevoren en bewaar het in een afsluitbaar bakje. Zo neem je het gemakkelijk mee zorg je voor een lekker BBQ-bijgerecht naast al het lekkers van de wegwerp BBQ.
Dit recept voor vispakketjes van de BBQ is super geschikt voor op de wegwerp barbecue. Omdat je ze verpakt in aluminiumfolie vallen ze niet door het dunne roostertje heen. En ze zijn al binnen 10 minuten gaar!
Spiesjes op een wegwerp BBQ zijn altijd een goed idee. En deze chorizo-kipspiesjes met gele paprika, citroensap en paprikapoeder zijn echt om je vingers bij af te likken zo lekker. Tip: combineer ze met wat stokbrood en aioli, of een frisse tomatensalade.
Pangasiusfilet smaakloos? Echt niet! Met dit recept bewijzen we je graag het tegendeel. Je bestrooit de visfilet niet alleen met zout en peper, maar serveert het ook met een chermoula van limoensap, knoflookolie, komijn, chilipoeder en koriander.
Garnalen op de barbecue: wie wordt er niet blij van? Onze hartjes gaan sneller kloppen van dit recept voor garnalenspiesjes met Spaanse tomatensalade. Ideaal voor op de wegwerp BBQ, want je prepareert ze thuis en neemt ze in een bakje overal mee naartoe.
Zorg voor kleur op je wegwerp BBQ met deze vrolijke groentespies. Met rode ui, cherrytomaatjes, snoeppaprika en komkommer. Even grillen en smullen maar! Extra lekker met een kerriedip van yoghurt en kerriepoeder.
De eenmalige barbecue bij Jumbo koop je compleet met grillrooster, aanmaakblokjes en briketten. Maar om goed voorbereid met een wegwerp BBQ aan de slag te gaan, mogen ook attributen als een uitklapbare aansteker en aluminiumfolie niet ontbreken.
Fruit op de barbecue is niet alleen lekker, maar ook gezond. Laat je inspireren door de favoriete recepten voor fruit op de BBQ van Jumbo.
Pak eens flink uit met een uitgebreid BBQ-menu. Van kip van de BBQ als hoofdgerecht tot een blauwebessencake als toetje van de BBQ.
Vegetarisch barbecueën wordt een feestje met onze favoriete recepten. Van gevulde paprika’s tot een broodje met gegrilde groenten en feta.
Wil je jouw sportprestaties verbeteren en tóch lekker eten tijdens de barbecue? Dat kan met de Foodcoach recepten van Jumbo.